štadler & partneři

JAKÝM ZPŮSOBEM PRACUJEME?


Úvod

 

Finance jsou důležité a přesto pro řadu lidí citlivé téma. Proto přistupujeme ke každému individuálně, s maximální péčí a diskrétností. Dbáme na vytvoření dlouhodobé a efektivní synergie mezi klientem a jeho konzultantem.

Snažíme se být pomocníky při všech vašich zásadních životních rozhodnutích. Ať už budete řešit vysněné bydlení, založení rodiny nebo plánovat rentu, jsme tu. Budeme Vám vždy nezávislým rádcem, na kterého se můžete s důvěrou obracet.

 

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE S KLIENTEM

KROK PRVNÍ

POZNEJME SE

První setkání. Nezávazná osobní nebo online schůzka, kde se pobavíme o tom, co Vás zajímá a jakým způsobem Vám můžeme být užiteční.

KROK DRUHÝ

FINANČNÍ ANALÝZA

Detailně projdeme Vaší současnou situaci a budoucí plány. Vytvoříme ucelený přehled o vašich příjmech a výdajích, majetkovém a investičním portfoliu. Probereme také rizika, která mohou vaše plány ohrozit a řekneme si, jak se proti nim chránit.

KROK TŘETÍ

PŘEDSTAVENÍ FINANČNÍHO PLÁNU

Na základě získaných dat z analýzy Vám vytvoříme a představíme personalizovaný finanční plán. Společně pak doladíme detaily a zodpovíme dotazy.

KROK ČTVRTÝ

REALIZACE

Zastaneme veškerou administrativu a komunikaci s institucemi. Sami se přesvědčíte o tom kolik času, peněz a energie ušetříte.

KROK pátý

DOŽIVOTNÍ SERVIS

Monitorujeme změny na finančních trzích, aby byl nastavený plán stále aktuální. Na pravidelných servisních schůzkách se budeme bavit o tom, co se u vás od posledně změnilo. S řešením běžných požadavků a pojistných událostí už si nemusíte lámat hlavu. Vše za Vás vyřídíme.

informace a poptávka PO našich službÁCH

DOMLUVTE SI S NÁMI PRVNÍ NEZÁVAZNOU SCHŮZKU

Po vyplnění a odeslání kontaktního formuláře níže Vás budeme nejpozději do 24 hodin kontaktovat ohledně domluvení termínu naší první schůzky.