Reference

Co o mně klienti řekli?

Profesionální přístup. Pan Štadler naslouchá požadavkům a najde vždy ideální řešení. Obracím se na něj již rok a vždy jsem naprosto spokojená. Již jsem ho několikrát doporučila. Měla jsem v minulosti špatné zkušenosti s finančními poradci, ale pan Štadler si získal mou důvěru rychlostí, spolehlivostí a empatickým přístupem. Mohu se na něj 100 % spolehnout a rozhodně ho doporučuji!
Jindřiška Marková
Obchodní zástupce
Neobyčejně si cením vstřícného a rychlého jednání a profesionálního přístupu. Pan Štadler nám byl po celou dobu vyřizování objektivním a nezávislým rádcem a měl s námi neskutečnou trpělivost. Řešily jsme spolu pojištění, hypotéku i investice a vždy nám pomohl vybrat pro nás tu nejlepší variantu. I v budoucnu se na něj budu obracet s finančními záležitostmi. Má naši plnou důvěru. Mohu ho vřele doporučit.
Monika Pokošová
Veterinární sestra
"Profesionál na svém místě. Řeší váš problém okamžitě, vyjde vstříc a dokonale vše vysvětlí. O průběhu sjednání úvěru mne neustále informoval. Doporučuji!"
Jan Lefan
Strojní technik
"Patrik Štadler mi v rámci pořízení vlastního bydlení ukázal možnosti, o kterých jsem neměla tušení a banky vám o nich neřeknou. Díky jeho pomoci teď mohu bydlet ve vlastním a ušetřené peníze investuji dle Patrikových rad. Nemusím se tak bát, že bych v důchodu nebyla finančně zajištěna."
Bc. Pavla Valášková
Biomedicínská technička