OSOBNÍ FINANCE A MAJETEK

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ

BYDLENÍ

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Objektivně a nezávisle srovnáme jednotlivé nabídky bank a stavebních spořitelen.

Vysvětlíme celý proces sjednání úvěru a také to na co si dát pozor. Do institucí nosíme obchody pravidelně a tak vám dokážeme zařídit nadstandardní podmínky, např. odpuštění poplatků, odhady zdarma, lepší úrokové sazby než banky a spořitelny veřejně nabízí, apod. Papírování, komunikace s institucemi,  právníky a makléři je naše starost, využijete tak volný čas mnohem příjemněji.

ZAJIŠTĚNÍ PŘÍJMU

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Správně nastavené životní pojištění nás chrání před finančními dopady obtížných situací. Těžké úrazy, závažná onemocnění, invalidita nebo dokonce úmrtí, staví každou rodinu do obtížné pozice.

Na základě vašich příjmů a výdajů doporučíme optimální nastavení životního pojištění tak, aby zbytečně nezatěžovalo váš rozpočet, ale současně plnilo ze 100% svou funkci. Je rozdíl mezi tím platit pojištění a být pojištěný!

TVORBA MAJETKU

INVESTICE

Získejte přístup k zajímavým investičním příležitostem. Na základě vašich investičních zkušeností, horizontu a dalších parametrů, sestavujeme diverzifikovaná portfolia na míru.

Investiční a rentiérská portfolia připravujeme výhradně z prověřených investičních instrumentů s nízkou nákladovostí. Pravidelný reporting výsledků, osobní nebo online konzultace dle vámi preferované frekvence.

ZAJIŠTĚNÍ MAJETKU

MAJETKOVÉ POJIŠTĚNÍ

Dostatečné pojistné limity, rozsah pojištění a pravidelná aktualizace pojistných smluv vám zaručí, že o váš majetek nepřijdete.

Ať jde o nemovitost nebo třeba váš vůz. Každoročně zkontrolujeme nastavení pojistné smlouvy a srovnáme nabídky jednotlivých pojišťoven. Řešení pojistných událostí nechte na nás.

NAŠI PARTNEŘI

BANKY

STAVEBNÍ SPOŘITELNY

POJIŠŤOVNY

INVESTIČNÍ SPOLEČNOSTI

PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI

OSTATNÍ